اگر پاسخ به این سوال بله باشد، این مقاله برای شما تهیه شده است. کارآفرینان برتر باید قادر به گذر از شکست ها باشند منتها نه به‌عنوان ورشکستگی؛ بلکه آنها را باید به مثابه فرصت‌هایی برای یادگیری و تلاش دوباره قلمداد کنند. شما به این نوع ذهنیت نیاز دارید تا جزو کارآفرینان موفق قلمداد شوید.

سه نکته راهنمایی‌های زیر توسط تجربیات کارآفرینان موفق و آزموده شده گردآوری و تهیه شده است. با مشکلات مبارزه کنید تا به زندگی ایده آل برسید.

۱-مشاوره بگیرید

به بهترین کارآفرینان دنیا نگاه کنید: بیل گیتس، مارک زاکربرگ و استیو جابز. در بعضی از مراحل زندگی خود، همگی آنها بیان کرده‌اند که از مشاوره‌های یک مربی کمک گرفته‌اند تا به جایی که الان هستند، برسند. شما ممکن است این دغدغه را داشته باشید که «از کجا می توانم مشاوره بگیرم؟» همیشه می توانید این مربیان برجسته را در موسسات مالی و متخصصین حاضر در صنعت خود پیدا کنید .

۲-تمام کارهای خود را به‌تنهایی انجام ندهید.

شما لازم نیست خودتان را تمامی فشاری خود را به‌تنهایی تحمل کنید. هر رهبر کسب‌وکارهای موفق در قرن بیست و یکم وبسایت دارد. از دستیاران مجازی که قادر به برقراری مکالمات خوب بین شما و تیم‌تان هستند؛ استفاده کنید و به آن‌ها اجازه دهید تا لیست کارهایی که باید انجام دهید را بررسی کنند. اگر شما نیاز به حضور بهتری در وب‌سایت خود دارید، طراحان حرفه‌ای وب‌سایت را استخدام کنید تا ظاهر و محتوای آن را بهبود بخشند.

۳ .هر کس اشتباه می کند

انسان جایز الخطاست. شما باید بتوانید این واقعیت را قبول کنید و متوجه شوید که گل بی‌خار خداست. این بدان معنا نیست که تلاش نکنید که بهترین باشید و بهترین کار را انجام دهید. هر اشتباهی را که به عنوان یک درس برای آینده در نظر بگیرید تا دوباره آن را انجام ندهید.

 

منبع: socialglims.com