از این به بعد میخوام یکسری نکات رو در مورد بازاریابی بر روی اینستاگرام در بخش مقالات لینکداینم انتشار بدم، پس لطفا برای بروز شدن اطلاعاتتون روی بازاریابی اینستاگرامی حتما این سری مقالات رو دنبال کنید

—–

اینستاگرام یکی از محیط هایی است که کسب و کار ها به سرعت توانسته اند بر روی آن مسیر خودشان را پیدا کنند و از این طریق توانسته اند رشد خوبی را بدست آوردن.

#۱: مربع عکاسی کنید

تغذیه اینستاگرام از طریق عکس ها صورت میگیرد پس تا می توانید عکس های خوبی بگیرید و مسیر بازاریابی اینستاگرامی تان را اثر بخش تر کنید.

یکی از بهترین کارها برای ذخیره کردن زمان و انتشار تصاویر بهتر برای اینستاگرام ، گرقتن عکس بصورت یا در قاب مربع هستش. اکثر دوربین های دیجیتال و گوشی های هوشمند روش عکاسی قاب مربع را در تنظیماتشان دارند و این کار رو خیلی آسون میکنه. عکاسی در قاب مربع موجب میشه که شما نیازی به برش دادن قاب تصویر نداشته باشید و همه جزئیاتی که در کادر میخواستید وجود داشته باشند همه در عکس باقی بمانند.

البته الان اینستاگرام محدودیت عکس گذاشتن بصورت مربع رو برداشته و همه جور سایز عکسی میشه گذاشت اما هنوز هم بهترین گزینه برای دیده شدن عکس ها همون مربع هستش.

حقیقتش اینه که عکاسی از داخل خود اینستاگرام محدودیت هایی داره که بهتره از بخش دیگه عکاسی انجام بشه

ابزار هایی مانند SmugMug وجود دارند که فضای مناسبی برای عکاسی را در اختیار شما قرا ر میدهند.

منتظر ادامه این مقاله باشید.