• محتوا پادشاه است! این جمله ی معروف بیل گیتس، یکی از رهبران بزرگ دنیای دیجیتال است.
• در دنیای امروز حجم گسترده ای از داده ها به سرعت در حال انتقال است. داده هایی با رنگ و بوی “اطلاع رسانی” و گهگاه داده هایی از جنس “تبلیغات” که ناخواسته به دست ما می رسد.
اکثر مردم به دسته ی دوم داده ها یعنی داده های تبلیغاتی، علاقه ای ندارند و ترجیح می دهند، داده های اطلاع رسانی را دنبال کنند اما ما در دنیای امروز ناگزیر از دریافت و ارائه ی اطلاعات هستیم و در این بین نیاز به بیان حرف هایی از جنس دغدغه های روزمره و یا بیزینسی خودمان داریم!
شاید بارها برایتان اتفاق افتاده باشد که در فضای رایگان و در دسترس عامه مردم، فریادی زده باشید تا خودتان را معرفی کنید اما کسی صدایتان را نشنیده است. چرا؟؟؟؟؟
این موضوع به همان سادگی که بنظر می رسد، نیست و بسیاری از افراد و شرکت ها هستند که مدام فریاد می زنند اما موفق به برقراری ارتباط با مخاطبینشان نمی شوند و فریادهایشان دقیقا به کوه بزرگی از مخاطبینِ غیر هدفمند برخورد می کند، مخاطبینی که طرح های گرافیکی و حرف های شما برایشان هیچ جذابیتی ندارد.

• امیدوارم متوجه شده باشید از کدام قسمت دردناک موضوع صحبت می کنم! حالا اگر شما هم بخواهید بدون در دست داشتن چراغی از جنس تخصص وارد دنیای تاریک و بی انتهای تولید محتوا در جهت بازاریابی و یا روابط عمومی شوید، ناخواسته با همان معضلات روبرو خواهید شد.
راه حل چیست؟
“استراتژی تولید محتوای مناسب” که همان کلید حل معماست. با تعیین استراتژی مناسب، این مخاطبین هستند که به سراغ شما می آیند و با موثرترین رسانه ی این روزها یعنی گوشی های موبایلشان، ارتباطی دوسویه با شما برقرار می کنند و این امر تنها به همراهی یک مشاور یا تیم تولید محتوای متخصص قابل دستیابی است!
• این نکته را فراموش نکنید که یک نویسنده خوب لزوما استراتژی نویسِ خوبی برای بازاریابی از طریق محتوا نیست پس بصورت خیلی جزئی به تخصص و مهارت های افراد دقت کنید و از افراد مختلفی برای پیمودن این مسیر استفاده کنید.
• برای مشاوره و همراهی قدم به قدم شما جهت رسیدن به یک مسیر هموار برای بازایابی محتوایی در خدمت شما هستم.