ixljam.com.au

می خواهید چه محصولی را عرضه کنید به دنبال چه گروه سنی می گردید؟ پس لطفاً متناسب با آن گروه سنی طراحی سایت را انجام دهید.

این سایت فروش لیوان های کارتون داستان اسباب بازی ها است. می دانید که فیلم های سینمایی یا کارتون ها تنها از طریق فروش فیلم کسب درآمد نمی کند و بخشی از بودجه فیلم را نیز از طریق لباس ها، لیوان ها و ماگ ها و اسباب بازی های مرتبط با آن و … تامین می کنند.

فیلم کارتونی داستان اسباب بازی ها که محصول پیکسار با سرمایه گذاری دیسنی بود در سال ۱۹۹۵ تولید شد و برای تولید این فیلم ۵ سال زمان صرف شد و برای استیو جابز یک مشغله فکری بزرگ شده بود، بودجه این فیلم ۳۰ میلیون دلار بود که با فروش ۳۰۰ میلیون دلاری توانست نقطه عطفی در فعالیت کمپانی پیکسار باشد.

برگردیم به این سایت در طراحی سایت این محصول تلاش شده است تا با ایجاد بازی های مختصر ایجاد جذابیت کند، شما می توانید با لیوان ها موزیک بزنید و یا دستور های آشپزی مرتبط با داستان اسباب بازی ها رو ببینید و در انتها که شما و فرزندتان عاشق سایت شدید شما را راهنمای می کند که از محصولات خریداری کنید و آنجا جایی است که حال شما گرفته شده و فرزند شما بال در می آورد. نکته جالبی در بازاریابی این سایت وجود دارد در این سایت محصولات بصورت سه تایی آماده فروش می شوند و شما نمی توانید همه لیوانها را یکجا خریداری کنید و بایستی هر چند وقت یکبار به این سایت سر بزنید.

شرکت طراحی سایت theroyals استرالیا طراحی سایت این پروژه را انجام داده است.

نویسنده: توانا عسگری

شرکت طراحی سایت و سئو توانا رسانه نوین