http://www.nike.com/jumpman23/aj2012/

سالها مایکل جردن استوره بسکتبال ما را با بازی زیباش شگفت زده می کرد، در زمانی که اینترنت نبود و یا زمانی که فراگیر نشده بود ما دسترسی مناسب به اطلاعات نداشتیم و تنها با خرید یک مجله خارجی ماه ها و سالها با مقالات و تصاویر این ورزشکار بزرگ زندگی می کردیم، پشت درب اتاق من تماماً پر از تصاویر مایکل جردن و شکیل اونیل بود (یادشش بخیر)، با پا کردن کفش های Air Jordann انگاری پرواز می کردیم.

اما امروزه در پی وجود دسترسی به اینترنت پر سرعت دیدن سایت های این برند ها شیرین و جذاب شده است. محصولات این برند ها در محیطی چند رسانه ای به زیبایی معرفی می شود. در طراحی سایت ایر جردن ۲۰۱۲۲ نیز کیفیت طراحی و ایجاد هیجان در گروه سنی نوجوانان و جوانان در کنار معرفی ویژگی های کفش های ورزشی ایر جردن مد نظرر بوده و به زیبایی به آن دست یافته است.

این طراحی سایت موجب می شود محو حرکت های و معرفی ویژگی های محصولات شوید و شما را در دنیای پرواز با محصولات ایر جردن غوطه ور می کند.

دستتان را که بر روی فلش پایین می گذارید سفر اغاز می شود، با ورودی تیری از یک  جنگنده که از قطعات کفش های ایر جردن ساخته شده شما را وارد بازی در زاویه مورب می کند ولی در ادامه زوایای حرکت در صفحات افی و عمودی می شود که موجب خستگی نشود و با تغییر این زوایا و رنگ پس زمینه ۳ محصول مختلف را معرفی می کند به دکمه های رنگی سمت راست تصویر در هنگام بالا و پایین کردن نیز دقت کنید.

شرکت طراحی سایت این سایت زیبا blastradius.com بوده است.

نویسنده: توانا عسگری

شرکت طراحی سایت و سئو توانا رسانه نوین