www.winkttd.es

شرکت وینک یک شرکت متشکل از مدیران ارشد تبلیغات و دیجیتال اسپانیا است. هدف از طراحی سایت این شرکت معرفی خدمات، رزومه مدیران، شرکت های تابعه و مشتریان بوده است.
در طراحی این سایت از صفحه ای ثابت و محتوای متحرک بر روی صفحه استفاده شده است که نمونه جدیدی از سایت های با اسکرول عمودی است. استفاده صحیح و بجا از افکت های جذاب جاوا اسکریپت و jquery بجای flash باعث زیبایی و کارایی بالادر طراحی سایت آن شده است.
در طراحی سایت این شرکت از افکت های متحرک در زمان حرکت کاربر استفاده شده است یعنی زمانی که شما بر روی منو های تصویری می روید تصویر عکس ثابت انها شروع به حرکت می کند و این موجب می شود زمانی که کاربر نیاز به تحرک دارد آنها را ببیند و در زمانی که در حالت مطالعه است متحرک سازی ها موجب برهم زدن ذهن کاربر نشود.

طراحی سایت در صفحات داخلی نیز اختصاصی بوده و هر صفحه متناسب با نیاز آنها طراحی شده است. در این مدل از طراحی سایت ها ورود محتوای داخلی آنها بایستی توسط طراحی سایت انجام شود و صرفاً با ورود اطلاعات توسط سیستم های تولید محتوا امکان پذیر نمی باشد. بدی آن این است که همیشه برای بروز رسانی نیاز به یک طراح وب سایت مجرب می باشد. نکته دیگر آن است که در طراحی سایت این مدل از سایت ها ابتدا بایستی محتوا وجود داشته باشد تا طراح متناسب با محتوا طراحی سایت را انجام دهد.

سایت های تک صفحه ای برای سئو بر روی حداکثر ۵ کلمه مناسب می باشند ولی برای سئو بر روی کلمات بیشتر جوابگو نخواهند بود.

شرکت طراحی سایت این پروژه خود شرکت wink بوده است.

نویسنده: توانا عسگری
شرکت طراحی سایت توانا رسانه نوین